Cut the Fruits, Talking Joe

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Kaufcom Games Apps Widgets
Android işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz Cut the Fruits ? Talking Joe uygulaması, sevimli maymun joe ile konuşabileceğiniz ve onun eğlenceli hareketlerine tanık olacağınız harika bir uygulamadır.

Android işletim sistemlerinde kullanabileceğiniz Cut the Fruits, Talking Joe uygulaması, sevimli maymun joe ile konuşabileceğiniz ve onun eğlenceli hareketlerine tanık olacağınız harika bir uygulamadır.

Sevimli joe ile istediğiniz şekilde konuşarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Tek gerekli olacak şey muz. Evet muz dilimi ile joe 'un kalbini kazanabilir ve onun daha fazla sizi eğlendirmesini izleyebilirsiniz.

Ekrana dokunduğunuz anda farklı tepkilerine çok güleceksiniz. İçerisinde bulunan muz dilimleme oyunu ile zevkli vakit geçirecek fakat 20 farklı seviyesi ile zorlanacaksınız. Bir çok değişik oyun ile sıkılmadan joe ile vakit geçirmenin tadını çıkaracaksınız. 

Çocukların ve yetişkinlerin ellerinden düşürmeyeceği bu oyunu her an her yerde oynamak isteyecek, isterseniz oyun dışında sıkıldığınız anlarda açarak istediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Cut the Fruits, Talking Joe indir